Blog Promo

Stretnite sa s nami

Stretnite sa s nami v našom showroome

Online prostredie ponúka takmer neobmedzené možnosti a množstvo výhod. Šperky si môžete prezerať ničím nerušení z pohodlia domova, ako dlho a kedykoľvek potrebujete. Osobné stretnutie s nami však môže niektorým z vás uľahčiť rozhodovanie alebo vás presvedčiť, že spolupráca s nami je skutočne veľmi príjemný zážitok.

Ako si s nami dohodnúť stretnutie?

Je to úplne jednoduché. Stačí iba vyplniť formulár, ktorý nájdete nižšie na stránke. Pridáte svoje kontaktné údaje, aby sme sa s vami mohli spojiť a dohodnúť detaily stretnutia. Môžete tiež uviesť preferovaný termín stretnutia. Podľa našich možností pre vás tento termín priamo rezervujeme, alebo si spoločne dohodneme iný.

Pretože máme výrobu a hlavnú centrálu v Bratislave, je naozaj dôležité dohodnúť sa s nami na stretnutí vopred. Stretnutie s vami si starostlivo plánujeme, aby sme sa každému z vás mohli venovať individuálne a na 100 %. Počkajte preto vždy na potvrdenie termínu.

Ak je pre vás pohodlnejšie zatelefonovať a dohodnúť termín stretnutia týmto spôsobom, pokojne nás môžete kontaktovať na čísle +421 949 103 953. Alebo nám pošlite e-mail na bariciakova@jewellerym.sk. Osloviť nás môžete aj na livechate na našej stránke, alebo nám poslať správu na Facebooku či Instagrame. Sledujeme všetko a odpovedáme naozaj rýchlo.

Čo sa na stretnutí dozviete

Záleží na tom, s akým želáním k nám prichádzate:

Zásnubné prstene s diamantmi
Najčastejšie za nami prichádzate s otázkami týkajúcimi sa zásnubných prsteňov s diamantmi. Na stretnutí vám ukážeme naše modely, pomôžeme vám zmerať veľkosť a náš expert na diamanty a drahokamy vám rád vysvetlí všetky parametre určujúce kvalitu diamantov a poradí, na čo sa zamerať pri ich výbere. Vybrané diamanty vám ukážeme, aby ste mali o nich lepšiu predstavu a mohli porovnávať, čo pre vás bude najvhodnejšie a čo sa vám bude najviac páčiť. Našim cieľom nie je predať najdrahší kúsok, ale nájsť pre vás tú najlepšiu voľbu. Vždy berieme do úvahy vaše priania a váš rozpočet.

Výroba šperku na mieru
Platinové a zlaté svadobné obrúčky
Šperky skladom
Showroom
Môžete za nami prísť aj s inými otázkami

S našimi klientmi komunikujeme veľmi radi a osobný prístup je našou alfou a omegou. S ochotou vám poradíme a pomôžeme s čímkoľvek, čo budete pri kúpe šperku potrebovať.

Snažíme sa vám pobyt u nás čo najviac spríjemniť. Pozveme vás na dobrú kávu, čaj, prípadne niečo ostrejšie. Keď už budete mať vyberania šperkov dosť, môžeme si spolu posedieť na terase s výhľadom na Bratislavu, našu krásku na Dunaji. Je to ideálne miesto, kde si na chviľu môžete oddýchnuť od ruchu veľkomesta a načerpať nové sily a inšpirácie.

Stretnutie s nami teda ponúka mnoho lákadiel. Pevne veríme, že vďaka atmosfére našich priestorov sa uvoľníte a kúpa šperku z nášho klenotníctva Eppi pre vás bude skutočným zážitkom.

Tešíme sa na vás.
Team Jewellery M

Jewellery M

Objavuj jedinečnosť

Objav sám seba

previous arrow
next arrow
Slider

Related posts

Toto je fiktívny (ukážkový) obchod na školský projekt. Objednávky nebudú vybavené. Skryť