Blog Promo

Plánujeme

VYŠPERKUJTE SA S NAMI K NÁŠMU 1. VÝROČIU SO ZĽAVAMI 50%!

Ku príležitosti našich 1. narodenín sme si pre vás pripravili skvelé ceny na vaše obľúbené doplnky, ktoré nesmú chýbať v šperkovnici žiadnej trendy ženy. Vybrali sme pre vás zopár tipov na doplnky, ktoré sú teraz dostupné so zľavou 50% od začiatku augusta do konca septembra.

Modrá stále vládne letným mesiacom

Luxusne pôsobiace náušnice sú trendom letnej sezóny už niekoľko rokov a ich jas nezatienia iné trendy ani tento rok. Nikdy nestarnúca klasická kombinácia modrej farby s čistou bielou doplnenou prvkami červenej z vás urobia okúzľujúcu a elegantnú dámu.

Extravagancia je „must have“

Viac ako po minulé roky sa dostáva do popredia extravagantný štýl náušníc, ktoré možno nosiť nielen k voľnočasovým outfitom, ale siahnuť po nich môžete aj pri elegantnejších kúskoch oblečenia. Kontrast, ktorý vytvoria s jednoduchými materiálmi oblečenia vám urobí službu a vy už sa nemusíte starať o to, aby ste v miestnosti zažiarili.

Masívne prvky k romantickým outfitom

Masívnym náhrdelníkom ešte zďaleka neodzvonilo, a preto ich odporúčame kombinovať s nežnými romantickými outfitmi aj počas leta 2018. Výbornou kombináciou sú práve pudrové farby a stará dobrá klasika – čierna a biela.

Related posts

Toto je fiktívny (ukážkový) obchod na školský projekt. Objednávky nebudú vybavené. Skryť